Архів для Листопад, 2007

Інструкція оновлення WordPress (2.0.x до 2.x)

Нижче описаний процес оновлення двигуна WordPress починаючи з версій 2.0.x до вищих, також ви можете використовувати цю інструкцію і для нижчих версій.

Отож все що вам потрібно знаходиться нижче: Читати далі »

WordPress 2.3.1

Сьогодні нарешті оновив свій двигун. На інших своїх сайтах бачив багато багів двигуну, тому якщо щось буде не так то пишіть.

Також як обіцяв працюю над новою темою. Точніше можливо їх зроблю дві, хоча підтримувати 2 теми зразу тяжко, але попробую.

Перші роботи

Сьогодні закінчив перший скрипт. Правда почав його вчора ;) , але просто прийшло натхнення більше на нього ніж на інші які вже більше місяця як клепаю. Тільки мій хостер закінчить планову роботу на серверах, зразу ж виставлю. Що саме це буде? Ну маленький мало кому потрібний тул. Потрібні в мене на розробці ще ;) .

Вирішив реалізувати після того як побачив в інтернеті багато клонів одноіменного американського скрипту, тому і вирішив реалізувати щось на крок вище за них (скоріш всього для практики). І все вийшло просто прекрасно. Дизайн мій, скрипт на 100% мій. Правда в перші версії не буде як мінімум 2 функцій які я задумав, але це через те що немаю часу над ними посидіти, от тому і вирішив запустити в такому собі бета вигляді, а потім по ходу добавити.

Не всі платні посилання – це зло

GoogleGoogle офіційно заявив, що продаж посилань з метою штучної накрутки рейтингу авторитетності приводитиме не тільки до пониження PR в тулбарі, але і до змін позицій сайту в пошуковій видачі Google. Проте не всі платні посилання однаково шкідливі.

У статті на Google Webmaster Help Center пояснюється, ті посилання, які мети вплинути на зміну пошукової видачі, наприклад, рекламні посилання, не розглядатимуться як порушення. Для цього їх потрібно певним чином прописати, по-перше, додати атрибут rel=”nofollow”, по-друге, посилання повинне вести на проміжну сторінку, закриту від пошукачів за допомогою robots.txt. Читати далі »

Google: створіть своє видання

GoogleПошукач планує надавати користувачам послугу з випуску друкарських і електронних видань.

Новий проект – Google Magazine випускатиметься під гаслом – “створіть своє видання”. Google пропонує випускати будь-яку продукцію, пов’язану з видавництвом: книги, журнали, газети і брошури, наповнені статтями, новинами, картинками, які вибрав користувач, електронні видання і e-book. Монетизация видань проводитиметься за рахунок рекламних матеріалів, що публікуються на сторінках продукції. Клієнт Google Magazine може замовити оновлення видання і параметри джерел, по яких інформаційне оновлення відбуватиметься в автоматичному режимі. Контент також може бути підібраний за вартістю, датою публікації, джерелу і багатьох інших параметрах. Читати далі »

Заплановані нововведення

Як ви пам’ятаєте недавно говорив про зміну дизайну та зміну політики блогу. Також додати плани на зміну стуктури сторінок.

Планую, зменшити номер категорій та конкретизувати їх зміст (навіть якщо це буде негативним для SEO), визначити параметри для вписки тегів в пости (анг чи укр, це головне питання яке собі задаю при додаванні статті), оновити до останньої версії двигун, підлаштуватися під нову політику Google на рахунок зовнішніх лінків, дотримуватися xhtml та css стандартів, додати ряд нових плугінів які полегшать читання та роботу з блогом, написати ряд міні тулів заснованих на власних скриптах, продовжити жорстку політику SEO (див. нижче, напишу по блоги!), вималювати ясні межі тематичного заповнення (дотримуватися теми блогу)…

Що стосується дизайну, то скоріше всього поміняю теперішній (за дуже я його “загадив”). Вже знайшов ряд дизайн студій які випускають стильні безплатні теми для WP. Планую дотримуватися в майбутніх дизайнах, таких ключових слів, які б характеризували їх: стиль, легкість навігації, приємні кольори, простота і водночас максимальна функціональність.

**************

БЛОГИ!

На мою думку ера блогів вже на доході, в моду входять все більше і більше великі корпоративні ресурси, які крім того щоб передавати інформацію користувачам, надають і певні послуги. Якщо зробити порівння з деякими економічними теоріями(вибачте така у мене спец. тому інші порівння не було б доречно робити з мого боку), то блоги доходять до стаціонарного пункту, так званого пункту “0″, яке було популярне серед економістів-песимістів 19-го ст. (думаю хто знайє про що я, мене зрозумів). Також на мою думку єдиний шанс віддалити цей пункт на деякий час можна створивши “потужні ланцюги” (для загального розвитку: для економістів того часу еквівалент цього був – технологічний розвиток ;) ) між блогами, які б структуризувалися в величезну комьюніті.

- Чи потрібно ще розвивати мій блог, якщо ти кажеш що ціла система доходе до ліміту?

Думаю потрібно, їх “кінець” не є дуже близьким, а також якщо все правильно робити можна досягти хороших результатів.
Також не сказано що після вибуху “блог-бульбашки” блоги зникнуть. Ви що забули що з дот-комами теж таке було, але зараз все нормально, хоча ефекти не ті(вибачте якщо приклад недорчений, коли був бум дот-комів, я в інеті ще не “гуляв”).

**************

Прошу лишати коментарі, цікави знати вашу думку на рахунок нововведень та оцінки блогінгу.

Дякую за виправлення!

Хочу подякувати всім тим хто використовує орфус для виправлення помилок на моєму сайті, відправлявши мені повідомлення, через цю систему. Було виправлено багато помилок і дозволило покращити якість статтей.

Продовжуйте в тому ж дусі! ДЯКУЮ!

Недостатки характеру?

Всі ми здатні оцінювати навколишніх людей і для кожної знайомої людини маємо в мозку асоціації з цією персоною, тобто величезну базу данних, яка по структурі похожа на wikipedia (це моє персональне уявлення). Але от оцінити самого себе зазвичай є найважчою задачою.

От після серії аналізів, зрозумів що мій самий більший недостаток – гіпердетермінованість (не судіть за термін, він теж мій ;) ). Тобто задумавши щось я стрімко йду до моєї мети, деколи навіть проти свого добра. Деколи це мені допомагає, а деколи просто таки блокує.

Так зазвичай стається при розробці скриптів. От сьогодні задумав один тул зробити, збудував в голові список функцій, структуру і сів за роботу. Але одна функція викликала, багато мук, і змусила мене зупинитися на пошуку в інтернеті різних скриптів для її реалізації, знайшов я їх багато, але один який міг мені підійти, просто таки не хотів йти, так просидів за ним більше 4 год (65 рядків скрипту), шукавши виходи.

Ця функція не була для мене головною і зовсім могла не бути частиною скрипту який я пишу, але я через дурну голову потратив 4 год щоб його реалізувати, знавши що вона мало чого зміннює.

Хтось це може назвати хорошим знаком, а хтось протилежним. Судити вам. Для мене це є те і інше. Деколи допомагає, деколи ні. Не знаю як би було без цієї риси характеру, але я її маю…

Новинка на PayPal (it)

PayPal newsPayPal it нарешті дозволив перераховувати гроші на кредитні карточки Visa, Visa Electron. Тепер можу з легкістю витрачати в оффлайні гроші з мого PayPal.

До цього часу перерахування грошей був можливий тільки на рахунок в банку (c/c). Рахунок я то маю але переводити малі суми в банк не зручно, а зараз можна перевести і зразу ж витратити (5-7 робочих днів). Це дозволить ще зручніше працювати в інтернеті. УРА!

В інших країнах не знаю чи таке ввели і чи не було таке можливе, але для італійського відділення PayPal це абсолютна новинка.

SanDisk USB Flash Drive Cruzer® Micro

Сьогодні купив usb флешку на 4 Gb. Хотів купити вже давно але в магазинах електроніки завжди не задовільняла ціна/якість флешок. А тут один супермаркет видав в продаж з скидкою SanDisk на 4 Gb. Це насправді хороша флешка, тому що я впевнений що насправді якість вища за ціну (зазвичай супермаркети роблять такі мега знижки щоб привернути клієнтів, і зазвичай номер лімітований). Флешка повноцінний переносний диск. На ньому вже було превстановлено деякі проги які можуть бути запущенні з флешки, панель керування U3, а також багато офіційних прог на флешку на офіційному сайті панелі керування.

Заплатив я за це чудо 29,90€. В одному магазині електроніки були теж флешки на 4 Gb за таку ціну але вони були не SanDisk ;) і без всяких наворотів, а також набагато більших розмірів.

Також разом з флешкою дали ваучер на 1 місяць безплатного використання Skype Voicemail.

Ось фотки:

SanDisk 4 GbSanDisk 4Gb
для порівняння поставив салфетки
SanDisk 4 GbSanDisk 4 Gb
SanDisk 4 Gb

Наступна сторінка »

Блог про Львів, життя та інші приколи Український рейтинг TOP.TOPUA.NEThurtom.com
UA TOP BloggersІвано-Франківськ
Хостинг сайту: EOMY.NET